Victoria Laverde a Oscar Beltrán

Oscar a Vicky

Tango se začali učit v Cali v Kolumbii v taneční škole s názvem Tango Piazzolla. Ke své taneční profesi postupem času přibírali i profesi pedagogickou. Taneční škola Tango Piazzolla byla pobočkou Studia Dinzel Internacional se sídlem v Buenos Aires.

Oskar s Vicky se účastnili projektu "Mirando la Vida con otros Ojos" a divadelních představení "Libertango", "Viva la Danza" a "Un Sueño de Tango". V Cali také založili taneční školu "El Abrazo" a organizovali různé tango festivaly, např. "9 Días de Tango y Nada Mas".

V roce 2006 skončili jako finalisté na IV Campeonato Mundial de Tango v Buenos Aires v disciplíně tango salón. Od té doby v Buenos Aires zůstali a pokračovali ve studiu umělecké a pedagogické stránky tanga za silné podpory Rodolfa a Glorie Dinzelových a historicky velmi významných tanečnic tanga jako Alejandra Mantiñan.

V Buenos Aires vystupovali na mnoha milongách (La Baldosa, Glorias Argentinas, El Arranque, La Milonguita, Susheta, Dandi, Canin, La Mensual, Confitería Ideal, Bien Pulenta a dalších), na privátních akcích i velkých slavnostech.

Od roku 2008 učí pro školy Fabrica Tanguera Alejandry Mantiñan, La Academia de Tango Argentino a jsou velmi váženými učitely na festivalech v Římě, Neapol, Monacu, Tutzingu a také v Praze.